Ana Sayfa » , » İzmir at yarışı tahminleri 23 ocak 2014

İzmir at yarışı tahminleri 23 ocak 2014


23 ocak 2014 tarihinde perşembe günü İzmir Şirinyer hipodromunda düzenlenecek yarış programı 7 koşudan oluşuyor.

Yarış programındaki koşular saat 17:30 da start alırken,altılı ganyan ise saat 18:00 da başlayacak.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın ikinci ayağında start alacak olan 2 numaralı Till I Collapse isimli safkanı öneriyorum.

Bu safkan yatkın olduğu pist ve mesafede uygun rakiplerini geride bırakıp birinciliğe uzanacaktır diye düşünüyorum.

günün sürprizi olarak altılı ganyanın son ayağında mücadele edecek olan 12 numaralı Lady Nebiye isimli safkanı öneriyorum.

Yarış hayatının ilk koşusunda fazla sıkılmayan safkanın artan yarış tecrübesi ile sürpriz şansı yakalayabilir DİKKAT...

at yarışı tahmini

1.ayak; 5
2.ayak; 2
3.ayak; H
4.ayak; H
5.ayak; 6,10,11,5
6.ayak; 6,10,4,5,12

kupon bedeli ; 25 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk