Ana Sayfa » , » Demirdöven geçilmez kocaeli tahminleri

Demirdöven geçilmez kocaeli tahminleri


İzmit-Kocaeli Kartepe hipodromunda düzenlenecek 7 koşulu yarış programında günün bankosu Altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan Demirdöven.

Safkan 2013 yılı yaz döneminde katıldığı yarışlarda üst düzey safkanlarla rekabete girdikten sonra kış sezonunda nispeten zayıf rakiplerle mücadele ediyor.

bu da Demirdöven isimli safkana arka arkaya birincilikle getirdi bu 25 ocak 2014 cumartesi günü de birincilik serisine devam edeceğini düşünüyorum ve banko olarak öneriyorum.

Bu safkan dışında altılı ganyanın üçüncü ayağında da son koşusunu güzel bir performanslar kazanan Kadbey'in de yüksek şansa sahip olduğu kanaatindeyim.

günün kuponu;


1.ayak; H
2.ayak; H
3.ayak; 1
4.ayak; 5
5.ayak; 1,2,3,4
6.ayak; 4,10,11,13,5

kupon bedeli ; 48 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk