Ana Sayfa » , » 2014 Seyhan Belediyesi koşusu Derhadır kazandı

2014 Seyhan Belediyesi koşusu Derhadır kazandı


2014 Seyhan Belediyesi koşusunu Derhadır isimli safkan jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başararak birincilik serisine devam etti.

1400 metre kum pistte yapılan koşuyu kazanan Derhadır'ın yarışı bitiriş derecesi 1.37.75 olurken ganyanı da 1.05 verdi.

Bu önemli koşuyu Fenerlican ikinci,Tornacı üçüncü,Beşiryıldız isimli safkan ise dördüncü olarak tamamladı.

Derhadır kendisinden beklenen performansı son yarışlarda göstermeye başlarken bu formunu devam ettirmesi halinde 2014 yılına damga vuracak gibi gözüküyor.

2014 Seyhan Belediyesi koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk