Bursa at yarışı tahminleri 24 ocak 2014


24 ocak 2014 cuma günü Bursa Osmangazi hipodromunda düzenlenecek yarış programı 7 koşudan oluşuyor.

Yarış programındaki koşular 13:30 da başlerken,altılı ganyan ise saat 14:00 da başlayacak.

Programın bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında mücadele edecek olan 3 numaralı Baldar isimli safkanı öneriyorum.

Bu safkan yarış kariyerinin ilk koşusunu startta 7-8 boy geç çıkmasına rağmen kazanarak kalitesini gözler önüne sermişti.

Bu koşudaki rakipleri biraz daha sert olsa da bu safkanın artan yarış kondüsyonu ile birincilik serisine başlayacağını düşünüyorum.

günün kuponu;

1.ayak; 2,3,5
2.ayak; 1,2,9
3.ayak; 1,5,6,7
4.ayak; 3
5.ayak; 1,5,6
6.ayak; 5,10,1,4,7

kupon bedeli ; 21,60 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk