Ana Sayfa » , » 2014 Gazeteciler Cemiyeti koşusu

2014 Gazeteciler Cemiyeti koşusu


2014 yılı Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti koşusunu Hammurabi isimli safkan jokeyi Ömer Kaya ile kazanmayı başardı.

Sonlarda muhteşem sprinti ile yarışı kazanan Hammurabi 2000 metre kum pistteki koşuyu 2.11.63 lük derecesiyle tamamladı ganyanı da 1.65 verdi.

Bu önemli koşuyu Boluhan isimli safkan ikinci,Abjar Academy isimli safkan üçüncü,Best Commander isimli safkanda dördüncü olarak tamamladı.

Her ne kadar yarışı Hammutrabi kazansa da Boluhan isimli safkanında en az kazanan kadar başarılı koştuğunu hatırlatalım ve bu safkanı bir sonraki koşusunda kesinlikle ihmal etmeyelim.

yarışın videosu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk