Ana Sayfa » , » Geçmiş olsun Zeki Ocak

Geçmiş olsun Zeki Ocak


18 Ocak Cumartesi Kocaeli Hipodromu'nda altılı ganyanın son koşusuna MASAI MARA isimli safkana binen ve yarışın ilk 400 metre geçildikten sonra tökezlemesi sonucu sıkışıp attan düşen Zeki Ocak aciilen hastaneye kaldırılmıştı.

Çekilen tomografide hayati tehlikesi bulunuğu anlaşılan Zeki Ocak ameliyata alınmıştı.

Ameilayt sonrası yapılan kontrollerin durumunun iyiye gittiği belirtilen yoğun bakımdan normal servise alındı.

Zeki Ocak'a ve ailesine büyük geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz ve gen aprantinin bir an önce mesleğine geri dönmesini temenni ediyoruz.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk