Ana Sayfa » , » Temelhan'ın dizinde kırık var

Temelhan'ın dizinde kırık var


Geçtiğimiz günlerde İsmail Argüden Koşusunda start alan ve yarışın büyük favorisi olmasına rağmen kötü bir performans gösteren Temelhan'ın sakatlandığı öğrenildi.

Yarışın 1.60’lık ganyanı ile favorisi olan Temelhan 9 rakibini sadece ikisini geçince ilgilileri tarafından yarıştan sonra kontrole girdi.

2013 yılını çok başarılı geçiren ismi TEMELHAN’ın (Kaneko – Lost Control) yapılan kontrollerin dizinde kırık tespit edildi.

Safkanın oldukça uzun bir süre sonra pistlere geri dönmesi beklenirken,eski günlerine dönmesinin de zor olduğu belirtildi.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk