Kocaeli İzmit at yarışı tahminleri 14 ocak 2014

14 ocak kocaeli yarış programı
14 ocak 2014 tarihinde salı günü İzmit-Kocaeli Kartepe hipodromundaki koşulacak yarış programı 7 koşudan oluşuyor.

Bu koşular saat 13:00 da başlarken ; altılı ganyan ise saat 13:30 da start alacak.

Programın en güvenilir safkanı olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında eküri olarak yarışa katılacak olan 1 numaralı Aygök ve 5 numaralı Şafak Hanım olarak gözüküyor.

İkisi de çok formda olan bu safkanlardan birinin bu yarışı kazanacağını düşündüğümden günün bankosu olarak öneriyorum.

Günün bombası olarak altılı ganyan son ayağın idmanlarında düzelmelere gösteren 4 numaralı Here to Win isimli safkanı öneriyorum.

Bunun yanında altılı ganyanın ilk ayağında da süpriz olabileceğini düşünüyorum.Yarışa katılan safkanları ayrım yapmadan kuponlara yazmakta fayda var.

günün kuponu;

1.ayak; H
2.ayak; 9,11,1,3,7
3.ayak; 1
4.ayak; 1,2
5.ayak; 1,3,4
6.ayak; 1,2,4,12

kupon bedeli ; 42 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk