Bursa altılı tahmini 15 ocak 2014 Çarşamba

1.Ayak: 

Son iki koşusunda ortaya koyduğu performansı ile NURCA fotoyu önde geçmeye bir hayli yakın görünüyor.

Bu safkanın beklenen yarışını yapamaması durumunda, ağır kilosuna rağmen yükselen form grafiği ile KARADENİZ GÜZELİ, hızla toparlanmaya başlayan BUSELİ ve bu aralar bir sürpriz beklediğim ALARAP devreye girebilirler.

2.Ayak:

Günün sürprize müsait görünen bu koşusunda benim sıralamam, DERYACANKIZI, ATALANTE, TEXASLI BEGÜM, REAL SWING, SANGRIA, THE PACIFIC, ULTRA VIOLET ve VUSLATIM şeklinde.

3.Ayak: 

Start aldığı koşularda bu grup için oldukça tatminkar sonuçlar elde etmeyi başaran ve etkili formunu sürdürdüğü muntazam idmanları ile koruyan ÇELİKPENÇE benim önereceğim günün en sağlam bankosu olacaktır.

4.Ayak: 

Grubun iyi performanslı isimlerinden olan ve idmanlarını aksatmadan sürdüren kalite isim ARBOND ile kazandığı koşu ile moral bulan eküri avantajlı SPLENDIDO arasındaki mücadele koşunun galibini belirleyecektir.

5.Ayak: 

Form ve performans olarak rakiplerinin bir adım önünde olduklarını düşündüğüm taylar BULUTHAN ve METİNBABA eşit şansa sahipler. Gördüğü koşu sonrası form ve kondisyonunu geliştirmeyi başaran ÇİFTÇİ AĞA’dan sürpriz bir sonuç gelebilir.

6.Ayak: 

Beklenilenin altında performans sergilediği son koşusunu ölçü almadığım KORYÜREK’e ilk şansı veriyorum. İstikrarlı yarışlar koşan RÜYAGİBİ favorinin en ciddi rakibi olacaktır.

Kısa bir aranın ardından idmanlarına hız veren atımız ASİLANECAN, bu aralar eli kulağında olan YAŞARNUR, HÖYÜKLÜ ve KURTHINÇ daha sonra değerlendirilmeye alınmalıdır.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk