Ana Sayfa » , » Kocaeli İzmit at yarışı tahminleri 18 ocak 2014

Kocaeli İzmit at yarışı tahminleri 18 ocak 2014


18 ocak 2014 cumartesi günü İzmit-Kocaeli Kartepe hipodromunda düzenlenecek yarış programı 8 koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 12:30 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 13:30 da start alacak.

Programın ilk bankosu olarak altılı ganyanın son ayağında start alacak olan Massai Mara isimli safkanı öneriyorum.

Safkan son koşusunu 60 kilo ile kazanırken çok dikkat çekti azalan 11 kilosu ile birlikte uygun rakiplerini geride bırakabileceğini düşünüyorum.

Günün ikinci bankosu olara altılı ganyanın üçüncü ayağında start alacak 1 numaralı Demirdöven isimli safkanı öneriyorum.

Uygun rakiplerinin yanında kalitesiyle birinciliğe ulaşacağını öngörüyorum.

günün kuponu;

1.ayak; H
2.ayak; 7,8,9,2
3.ayak; 1,2,3,6
4.ayak; 1
5.ayak; 4,5,6,1
6.ayak; 6

kupon bedeli ; 19,20 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk