Ana Sayfa » , » Ayhan Kurşun asker oluyor

Ayhan Kurşun asker oluyor

ayhan kurşun
Yeni nesil jokeyler arasında en başarılı jokeylerden biri olarak gösterilen Ayhan Kurşun vatani görevini yapmak üzere yarın (14 ocak 2014) de birliğine teslim olacak.

Ayhan Kurşun biniciliğe başladığı 2006 yılından itibaren katıldığı 4770 yarışta,577 birincilik,518 ikincilik,546 üçüncülük ,551 dördüncülük elde etti.

%12 lik birincilik oranı ile %46 lık tabela oranı ile oldukça başarılı bir profil çizen Ayhan Kurşun İzmir Foça'da askerlik görevine başlayacak.

Ayhan Kurşun'a vatani görevinde hayırlı teskereler diliyoruz.

ayhan kurşun asker olurken

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk