İstanbul altılı tahmini 15 ocak 2014 çarşamba


15 ocak 2014 çarşamba günü İstanbul Veliefendi hipodromunda düzenlenecek yarış programı 8 koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 17:00 da başlayacak ; altılı ganyan ise saat 18:00 da start alacak.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında koşulacak olan MY VOLGA BOATMAN koşusunda koşacak olan 2 numaralı Dutyfree isimli safkanı öneriyorum.

Ebru Gündeş'in sahibi olduğu Dutyfree'nin uygun rakiplerini kalitesiyle geri bırakıp sahibine moral kazandıracağını düşünüyorum.

Günün ikinci bankosu olarak da altılı ganyanın beşinci ayağında Halis Karataş ile güzel bir uyum yakalayan kaliteli safkan 3 numaralı Hernando Beyi'ni öneriyorum.

günün kuponu;

1.ayak; 2,5,6,10
2.ayak; 1,2,4,9,11
3.ayak; 2
4.ayak; H
5.ayak; 3
6.ayak; 3,4,6,13,15

kupon bedeli ; 30 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk