Selim Kaya artık yok


Jokeyler Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin 1 Aralık 2013 yılında yapılan kongresini bildiğiniz gibi Ertul Cankılıç kazanmıştı.

Eski jokey Ertül Cankılıç'ın listesinde bulunan Selim Kaya Başkan yardımcılığı görevine getirilmişti.

Selim Kaya, henüz üzerinden 45 gün geçmesine rağmen Yönetim Kurulu üyeliğinden avukatı aracılığı ile istifa etti.

Selim Kaya'nın basın açıklaması;

"Sayın Ertul Cankılıç, Derneğinizin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine seçilmiş olan SELİM KAYA’nın, bugün itibariyle bu görevinden istifa ettiğini, bugüne kadar Yönetim Kurulu toplantılarında alınmış olan tüm kararlara ve yapılan ödemelere ve bozucu ve kurucu tüm işlemlere ve bunlar ile sınırlı olmaksızın Derneği yükümlülük altına sokan tüm karar ve işlemlere muhalif olduğunu, bu karar ve işlemlerden dolayı sorumluluk kabul etmediğini bildiririz"
Paylaş :

1 yorum:

  1. millet belki yarışlardan üç beş kuruş kazanırda bu zor hayat şartlasrında rahatlarız diye düşüne dursun. , pkk işbirlikçisi selim ve onun yoldaşı yavuz nasılda malı götürüyorlar değilmi. türk devleti de bizi böyle oyun yoluyla pkk ya pazarlıyor..

    YanıtlaSil

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk