Ana Sayfa » , , » Kartekin jokeyi Yasin Pilavcılar'ı düşürdü

Kartekin jokeyi Yasin Pilavcılar'ı düşürdü

yasin pilavcılar kartekin devrildi
yasin pilavcılar kartekin
15 eylül 2013 pazar günü İstanbul veliefendi hipodromunda koşulan altılı ganyanın ilk yarışı olan Baltalimanı koşusunda talihsiz bir olay yaşandı.

Son viraj dönülürken 9 numaralı Kartekin isimli safkan jokeyi Yasin Pilavcılar'ı üstünden atarken devrilme tehlikesi yaşadı.

Neyse ki gelecek vaadeden binicilerimizden biri olan Yasin Pilavcılar'ın ilk kontrollerinde ciddi bir sağlık sorunu olmadığı açıklandı.

Kartekin isimli safkanında yapılan kontrollerinde sağ bacağında bir kırıldı.

Uyutulan Kartekin de bu sene hayatını kaybeden safkanlar arasındaki yerini aldı

Çetinaslan'ın kazandığı koşu ve Kartekin'in son koşusunu sizlerle paylaşıyoruz.

Yasin Pilavcılar Kartekin'den düştü
anahtar kelimeler; YASİN PİLAVCILAR KARTEKİNDEN DÜŞTÜ,, kartekin devrildi,KARTEKİN JOKEYİ YASİN PİLAVCILARI DÜŞÜRDÜ
Paylaş :

1 yorum:

  1. atın kolu kırıldı uyuttular ne geri dönmesinden bahsediyosun

    YanıtlaSil

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk