Ana Sayfa » , , » Spy X 21 Eylül 2013 İzmir At Yarışı Tahmini

Spy X 21 Eylül 2013 İzmir At Yarışı Tahmini

21.09.2013 altlı tahminleri
spy x izmir tahmini 21.09.2013
1.Ayak;

Altılı ganyanın ilk ayağında 1 numaralı Affanbey,4 numaralı Razyana ve 3 numaralı Karamürsel arasındaki mücadelenin birinciyi belirlemesini bekliyorum.

2.Ayak;

2 yaşlı ingiliz atlarının maiden mücadelesinde 2 numaralı Dönüm Noktası,7 numaralı Flamenko,10 numaralı Skylander öncelikli şansa sahip isimler.

bu safkanlar eksik koşarsa 8 numaralı Sayda ve 5 numaralı Yepyeni Ben devreye girerler.

3.Ayak;

Son iki koşusunu kazanırken oldukça formda görünün 3 numaralı Prensim ve 9 numaralı Memoli arasındaki mücadelenin birinciyi belirlemesini bekliyorum.

2 numaralı Dönmezbey ve 11 numaralı Soku daha sonraki ihtimaller.

1 numaralı Çelimli idmanalrını koşuya yansıtırsa bombayı patlatır dikkat.

4.ayak;

Son üç koşusunu kazanarak dikkatleri üzerine çeken 1 numaralı Sevimli Güzel bu yarıştaki bankom

Ancak 5 numaralı Akışlı formunu çok yükseltti her an ters bir koşu çıkarabilir DİKKAT.

5.Ayak;

Sevdiği pist ve mesafede kilo avantajılya birlikte 8 numaralı Golden Valley öncelikle şans verdiği safkan.

1 numaralı Ertekin Beyi ağır kilodan etkilenmezse en ciddi rakibi olacaktır.

5 numaralı Spring Rain ve 10 numaralı Airtouch daha sonraki ihtimaller.

11 numaralı Son of Sea koşunun sürpriz ismi.

6.Ayak;

14 numaralı Sis,16 numaralı Yünlüce Yıldızı,9 numaralı Gülen Aslan,7 numaralı Parista,5 numaralı Günyüzü,1 numaralı Lale Kızım ayrım yapılmadan kuponlara işaretlenmesini önereceğim safkanlar.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk