Ana Sayfa » , , » 2013 Ankara Koşusu-Fly By Me

2013 Ankara Koşusu-Fly By Me

fly by me halis karataş
Fly by me 2013 ankara koşusu

21 eylül Ankara hipodromunda koşulan günün en önemli koşularından biri olan "2013 ANKARA KOŞUSU" nu Fly By Me isimli safkan jokeyi Halis Karataş ile kazandı.

2800 metre çim pistteki koşuyu starttan çıktığı gibi beyaz bayrak ayna yaparak kazanan Fly By Me senenin en başarılı safkanlarından biri olduğunu birkez daha gösterdi.

Önce rahatsız edilmediği zaman çok üst düzey performanslar sergileyen kalite safkan Halis Karataş ile de çok uyumlu gözüktü.

300 bin TL ikramiyeli bu koşuyu kazanan Fly by Me senenin aynı zamanda en çok ikramiye kazanan ingiliz safkanlarından biri de olmaya devam etti.

Bu önemli koşuyu Kemalhan ikinci, Rubicon üçüncü,Blue Beads ise dördüncüolarak bitirdiler.

Fly by Me'nin bitiriş derecesi 2.57.09 olurken,ganyanı da 1.60 verdi

2013 Ankara Koşusu-Fly by Me
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk