Ana Sayfa » , , » 2013 Türk silahlı Kuvvetleri Koşusu-Uçanbey

2013 Türk silahlı Kuvvetleri Koşusu-Uçanbey

uçanbey fotoyu önde geçerken

Son yıllarda yetişen en önemli arap atlarından biri olan Uçanbey Türk silahlı Kuvvetleri adına düzenlenen koşuyu jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu son metrelerde artan temposuyla rahat bir şekilde kazanan Uçanbey şampiyon bir safkan olma yolunda hızla ilerliyor.

Bu önemli koşuyu Sezar isimli safkan ikinci,Sonalp isimli safkan üçüncü,Tümöz Bey ise dördüncü olarak bitirdiler.

Koşuyu kazanan Uçanbey'in 2200 metre kum pistteki bitiriş derecesi 2.38.02 olurken ganyanı da 1.20 verdi.

2013 Tsk koşusu-Uçanbey
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk