21 Eylül 2013 İzmir At yarışı tahminleri

21.09.2013 izmir yarışları tahmin
21 eylül izmir yarışları
Birinci ayak;

Mehmet Kaya'nın tercih ettiği 1 numaralı Affanbey ve son koşusunu kazanırken çok iyi bir derece yapan 7 numaralı Canyiğit öncelikle şans verdiğim isimler.

Form düşüklüğü yaşayan ancak sorunlarının giderildiği söylenen 2 numaralı Darphane ve 4 numaralı Razyana hata affetmeyecek güç ve kalitedeler.

10 numaralı Uçankarınca da ise koşunun bomba ismi olabilir DİKKAT.

İkinci Ayak;

10 numaralı SKYLANDER isimli safkan idmanlarındaki görüntüsü ile bu grubun üstünde olduğu izlenimini yaratıyor bu nedenle de sizlere günün ilk bankosu olarak öneriyorum.

Yanına at yazmak isteyenler 7 numaralı Flamenko ve ilk koşusunda fazla sıkılmayan 1 numaralı Asil Fırtına'yı yazabilirler.

Üçüncü Ayak;

3 numaralı Prensim,9 numaralı Memolim,4 numaralı Akkurt,8 numaralı Ihlamur arasındaki mücadele birinciyi belirleyecektir.

At eklemek isteyenlere 11 numaralı Soku ve 15 numaralı Şafakhanım önereceğim safkanlar.

Dördüncü Ayak;

Çok kaliteli bir kumaşa sahip 1 numaralı Sevimligüzel birincilik serisine bu koşuyla da devam edeceğini düşünüyorum ve günün ikinci bankosu olarak öneriyorum.

Beşinci Ayak;

İkide iki yaparak ne denli kaliteli bir safkan olduğunu kanıtlayan 1 numaralı Ertekin Beyi bu koşuda da devam eden formuyla favorim.

8 nuamralı Golden Valley,11 numaralı Son of Sea ve 9 numaralı İkran favorinin en ciddi rakipleri olacaktır.

7 numaralı Fire of Karşıyaka etkili sprinti ile koşunun sürprizini yapabilir.

Altıncı Ayak;

Arka arkaya başarılı yarışlar koşan ancak bir türlü özlediği birinciliğe ulaşamayan 5 numaralı Günyüzü favorim.

7 numaralı formda safkan 7 numaralı Parista,4 numaralı Fethiye ve 9 numaralı Gülen Aslan en ufak hatayı affetmezler.

1 numaralı Lale Kızım ve 14 numaralı Sis daha sonraki isimler.

21 Eylül 2013 cumartesi izmir tahminim ;

1.Ayak; 1,7,2,4,10
2.Ayak; 10
3.Ayak; 3,4,9,8,11,15
4.Ayak; 1
5.Ayak; 1,8,11,9,7
6.Ayak; 5,7,4,9,1,14

Kupon Bedeli ; 45 TL

KAYNAK ; http://atyarisibilgi.blogspot.com/2013/09/21-eylul-2013-izmir-altili-yorumlari.html

kaynak göstermeden içeriği kullanmayın
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk