Son yılların en mükemmel koşusu 2013 Dragos


2013 Dragos koşusu son yılların değil belki de yarışçılık tarihimizin en unutulmaz koşularından biri olarak tarihteki yerini aldı.

Dört safkanın foto finişe beraber girdiği koşunun farkları inanılması ve gerçekleşmesi çok zor olan burun-burun-burun şeklinde sonuçlandı.

Bu önemli koşuyu Yürekkaya jokeyi Mehmet Kaya ile kazanırken Demre koşuyu ikinci,Bayhan üçüncü,Gökmener ise dördüncü olarak bitirdiler.

Yürekkaya'nın koşuyu kazanırken derecesi 1.32.34 olurken ganyanı da 3.75 verdi.

Bu kadar zevkli ve heyecanlı bir koşu izlemeyeli çok uzun zamanlar geçmişti tabela yapan safkanların başta jokeylerine olmak üzere bütün ilgililerine teşekkür ediyorum.

Her ne kadr Bayhan kuponumda tek olsa da ve bu koşuda yatsam da seyir zevki açısında defalarca izlenecek bir koşuyu canlı izlediğim için kendimi şanslı sayıyorum.

Bu koşuyu kaçıranlar için de yarışın videosunu sizlerle paylaşıyorum.

yürekkaya-bayhan-demre-gökmener fotoyu beraber geçiyorlar
Paylaş :

1 yorum:

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk