Ana Sayfa » , » 2013 Kraliçe 2.Elizabeth Koşusu-Es Es Runner

2013 Kraliçe 2.Elizabeth Koşusu-Es Es Runner

2013 KRALİÇE ELİZABET KOŞUSU ES ES RUNNER
Es es runner fotoyu önde geçerken

21 eylül 2013 cumartesi günü Ankara hipodromunda koşulan Kraliçe Elizabeth koşusunu Es Es Runner isimli safkan jokeyi ahmet çelik ile kazandı.

Yarışın sonlarında dış kulvardan yaptığı öldürücü sprinti ile rakipleri son 50 metrede avlayan Es Es Runner kalitesini de göstermiş oldu.

Bu önemli koşuyu Lyric isimli safkan ikinci,Warrior Princess isimli safkan üçüncü,yarışa tempo veren Küçük matra isimli safkan ise dördüncü olarak bitirdiler.

1400 metre çim pistteki koşuyu kazanan Es es Runner isimli safkan bitiriş derecesi 1.24.25 olurken ganyanı da 2.60 verdi.

Kraliçe 2. Elizabeth koşusu-Es Es Runner
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk