Ana Sayfa » , , » Spy X 20 Eylül 2013 Cuma İstanbul Tahmini

Spy X 20 Eylül 2013 Cuma İstanbul Tahmini

spy x istanbul tahmin,
spy x istanbul
1.ayak;

Altılı ganyanın ilk ayağında yarış hayatının ilk startını çim pistte kazanan RAIN OVER ME(1) öncelikle değerlendirilmelidir. TÜRKBÜKÜ(9) ve BABATOLY(3) en yakın rakipleridir. DORIAN GRAY(5) sürpriz şansına sahiptir.

2.ayak;

Çim pistteki son koşuları başarılı geçen RADIKAL STAR(6) iyi form durumu ile favorimizdir. COFFEE BEAN(9) en güçlü rakibidir. SANİYEM(16) ve EMERALD MOUNTAIN(4) sonraki ihtimallerdir. 

3.ayak;

Son koşularında iyi performans sergileyen GELİBOLU(4) devam eden formuyla koşunun en şanslı ismidir. KARAÜZÜM(7) ve DARFUR(2) ihmal edilmemelidir. HİSARBEY(5) sürpriz şansına sahiptir.

4.ayak;

Kum pistteki son koşusunu kazanan SON OF PEACE(6) iyi form durumu ile favorimizdir. KING OF ANATOLIAN(4) en güçlü rakibidir. BEAUGAZON(2) ve DYMAXION(3) sürprizde değerlendirilebilir.

5.ayak;

Son koşusunda çim pistte üçüncü olan LEAVE ME ALONE(7) öncelikle değerlendirilmelidir. KINGDOM(3) ihmal edilmemelidir. LAVOKATO(4) ve MAVİ KUMSAL(1) sonraki ihtimallerdir

6.ayak;

Gecenin son koşusunda çim pistteki son koşusunda ikinci olan CALLIAPE(7) iyi form durumu ile kazanmaya yakındır. STAVE JOBS(5) en ciddi rakibidir. MOONGLOW(12-10) ve NILSU(13) sürprizde değerlendirilebilir.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk