Ana Sayfa » , » 2013 Gemlik Koşusunu Excellent Rock kazandı

2013 Gemlik Koşusunu Excellent Rock kazandı

foto finişi
2013 gemlik koşusu excellent rock
16 eylül pazartesi Bursa hipodromunda koşulan Gemlik koşusunu EXCELLENT ROCK isimli safkan jokeyi Özcan Yıldırım ile kazandı.

Yarışın sonlarındaki öldürücü sprinti ile rakiplerini geride bırakan Excellent Rock bu önemli koşuyu kazanmayı başardı.

Tolikopa isimli safkan ikinci,Close Related isimli safkan üçüncü,Sılk Kaptan isimli safkan ise koşuyu dördüncü olarak bitirdiler.

2200 metre çim pistteki koşuyu kazanan Excellent Rock isimli safkanın bitiriş derecesi 2.15.04 olurken ganyanı da 4.00 verdi.

2013 Gemlik Koşusu-Excellent Rock
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk