Ana Sayfa » , » 2013 Ulubat Koşusunu İpek Su kazandı

2013 Ulubat Koşusunu İpek Su kazandı

ipek su erhan yavuz
16 eylül 2013 pazartesi günü Bursa Osmangazi hipodromunda koşulan Ulubat koşusunu kaliteli safkan İpek su jokeyi Erhan Yavuz ile kazandı.

Startın verilmesinde hemen sonra liderliği alan İpek Su yarışı beyaz bayrak ayna yaparak kazanırken sonlarda artan temposuyla dikkat çekti.

Bu önemli koşuyu Hüsamağa isimli safkan ikinci,Star Cat isimli safkan üçüncü,Tuğçe Hanım ise dördüncü olarak bitirdiler.

1500 metre çim pistteki koşuyu kazanan İpek su isimli safkanın yarışı bitiriş derecesi 1.30.88 olurken ganyanı da 1.55 verdi.

2013 Ulubat koşusu-İpek Su
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk