Ana Sayfa » , , » Tercihli Start Nedir-Nasıl Belirlenir

Tercihli Start Nedir-Nasıl Belirlenir


Yarış atlarının start numaraları belirlenirken tercihli start isteyenler başvuruda bulunurlar.Bunun için ekstra bir ücret ödenir.

Eğer bir yarışta birden fazla tercihli start isteyen safkan varsa bu durumda yapılan kura sonucu safkanların start numaraları belli olur.

Tercihli starta başvuruda bulunmayan safkanların ise yine kura sonucu hangi starttan çıkacakları belirlenir.

Tercihli start alan safkanlar en dış kulvarlardan start alırlar.Aslını söylemek gerekirse tercihli startın sadece dış kulvarları kapsamasının nedenini merak ediyorum...

Yarıştan 2-3 gün önce yapılan bu belirlemeler sonucunda yarışa katılacak bütün safkanların start numaraları belirlenmiş olur.

Yarışlardan önce belirlendiği içinde at yarışı bültenlerinde tercihli start alacak safkanlarda belirtilmektedir.(Tercihli start alan safkanın yanında TS kısaltması ile belirtilir)

Tercihli start bazı safkanların ciddi anlamda yarış performanslarını etkileyen bir durum olduğu için at sahipleri ve antrenörlerin zaman zaman denedikleri bir avantajdır.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk