Ana Sayfa » , » Aytudor koşusunu Madiba kazandı

Aytudor koşusunu Madiba kazandı


1 aralık 2013 tarihinde İzmir Şirinyer hipodromundan düzenlenen Aytudor koşusunu Madıba isimli safkan jokeyi Sadettin Boyraz ile kazanmayı başardı.

Viraj dönüldükten sonra temposunu arttırıp rakipleri ile arayı açan safkan fotoya kadar bu avantajını kullanarak yarışı kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu Gold to Gold isimli safkan ikinci,Deep Forrest isimli safkan üçüncü,Yiğit Oğlum isimli safkanda dördüncü olarak bitirdiler.

1900 metre kum pistteki koşuyu kazanan Madıba'nın yarışı bitiriş derecesi 2.02.15 olurken ganyanı da 2.70 verdi.

2013 Aytudor koşusu

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk