Atlar nasıl çifleşir


Doğadaki bütün canlıların çiftleşme içgüdüsü bulunmaktadır.Atlarda ise çiftleşme özellikle ilgililerin nezaretinde gerçekleşmektedir.

Aygırlar,kan hatları vb. konularda dikkatli davranması gerekilen durumlar olduğu gibi kaliteli aygırların aşım ücretleri de oldukça pahalı olmaktadır.

Atların nasıl çiftleştiğini merak edenler videoyu izleyebilirler.

Atlar nasıl çifleşir 
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk