Ana Sayfa » , » Emre Karayel parasını atlara yatırıyor

Emre Karayel parasını atlara yatırıyor


Bir Kadın Bir Erkek dizisi ile büyük bir hayran kitlesi edinen oyuncu Emre Karayel'ın en büyük hobisi atlarmış.

Oyuncu gazetelere verdiği röportajda kazandığı paraları atlara harcadığını söylediği ve sahip olduğu kısraktan iki yavrusunun dünyaya geldiğini açıkladı.

Çocukluğundan itibaren atlara büyük bir ilgisi olduğunu anlatan Emre Karayel'in Mar­la Sin­ger adı­nı ver­di­ği kıs­ra­ğın­dan doğan iki yavrusunu yarışlara hazırladığını anlatan oyuncu at yarışının pahalı bir hobi olduğunu da belirtti.

Bölüm başına 20 bin TL alan oyuncunun bu paranın büyük bölümünü atlarına ayırdığı belirtiliyor.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk