Ana Sayfa » , » Seyfi Çınar Koşusu-MY DEAR SON

Seyfi Çınar Koşusu-MY DEAR SON


5 şubat 2014 tarihinde İstanbul Veliefendi hipodromunda düzenlenen Seyfi Çınar koşusunu My Dear Son isimli safkan jokeyi Uğur Polat ile kazandı.

Son 300 metrede temposunu arttıran ve güçlü rakiplerine çok rahat üstlünlük kuran safkan görüntüsü-performansı ile göz kamaştırdı.

Bu önemli koşuyu Brave Son isimli safkan ikinci,Hattutaş isimli safkan üçüncü,Bal Arısı isimli safkanda dördüncü olarak tamamladılar.

Yarışı kazanan My Dear Son isimli safkanın yarışı bitiriş derecesi 1.24.69 olurken,ganyanı da 1.35 verdi.

yarışın videosu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk