Kocaeli İzmit at yarışı tahminleri 8 şubat 2014


8 şubat 2014 tarihinde cumartesi günü Kocaeli-İzmit Kartepe hipodromunda koşulacak yarış programı 8 koşudan oluşuyur.

Programdaki koşular saat 13:00 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 14:00 da start alacak.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında start alacak olan 1 numaralı Haymaana isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunda beklenmedik derecede kötü koşan bu safkan ideal mesafesinde ve uygun rakipleri yanında oldukça şanslı.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında Kartepe koşusunda start alacak olan 1 numaralı Çağantercan isimli safkanı öneriyorum.

son koşusunda Glendor ve Distant Rising gibi iki kaliteli safkanın arkasında üçüncü bitiren safkan kolaylaşan grupta yüksek şansa sahip.

Günün koceli kuponu;

1.ayak; 1,3,4,6
2.ayak; 1,2,3,4,5,7
3.ayak; 1
4.ayak; 1
5.ayak; 2,3,4,5,6
6.ayak; 1,3,5,8,9,7

kupon bedeli ; 36 TL
Paylaş :

1 yorum:

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk