Bursa at yarışı tahmini 7 şubat 2014


7 şubat 2014 tarihinde cuma günü Bursa Osmangazi hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 13:00 da başlarken,altılı ganyan ise saat 14:00 da start alacak.

Günün bankosu olarak altlı ganyanın üçüncü ayağında mücadele edecek olan 4 numaralı Wild Avalache isimli safkanı öneriyorum.

Safkan formda jokeyi Akın Sözen ile uygun rakiplerini geride bırakacaktır.

Ayakları çok seri olan safkan mesafeninde kısa olması nedeniyle yarışı bir solukta beyaz bayrak ayna yaparak fotoyu önde geçecektir.

günün bursa kuponu;

1.ayak; 1,5
2.ayak; 2,3,6,8
3.ayak; 4
4.ayak; 1,2,3
5.ayak; 1,2,5,6,8
6.ayak; 3,8,4,1,9

kupon bedeli ; 30 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk