Adana at yarışı tahminleri 09-02-2014 pazar


9 şubat 2014 tarihinde pazar günü Adana Yeşiloba hipodromunda koşulacak yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 17:00 da başlarken,altılı ganyan saat 18:00 da start alacak.

Birbirinden zevkli mücadelelerin yaşanacağı yarış programının en önemli koşusu Tema Vakfı adına düzenlenecek koşu.

günün bankosu da bu yarış mücadele edecek olan 1 numaralı Junior Pianist isimli safkan.

Son koşusunu muhteşem bir sprinti ile kazanan safkan kendisini çok iyi tanıyan jokeyi Ahmet Çelik ile bu önemli koşuyu kazanacaktır diye düşünüyorum.

Bu koşu dışında banko olarak söylenecek bir safkan olduğunu düşünmediğimden Junior Pianist isimli safkanın üzerine bir kupon kuracağım.

Günün adana kuponu;

1.ayak; 1,3,5
2.ayak; 1,2
3.ayak; 1
4.ayak; H
5.ayak; 3,5,1,6,10
6.ayak; 5,9,2,1,8,6

kupon bedeli ; 54 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk