Adana altılı ganyan tahmini 4 şubat 2014

1.Ayak: 

İstanbul'da daha sert rakipler yanında mücadele veren KIRKDÖRT, gerek rakiplerin uygunluğu, gerekse idman pistindeki beğenilen hazırlıklarıyla koşunun en şanslı ismi.

Sürekli iyi koşmasına rağmen bir zor kazanan bir isim olan SURHATIN KIZI, yarış çim pistte olsa tek yazın diyeceğim bir isim.Küçük kuponlar iki atla geçebilirler.

GÜVENER, YANLIZKURT, SARI TİMUR ve MELANCHOLY geniş kuponların olmazsa olmazları.

2.Ayak: 

İlk kez start alacak tayların mücadelesi oldukça zevkli geçmeye aday ancak bir o kadar da zor olduğunu düşündüğüm koşu. Uzun süredir düzenli idmanda olan LOVE BITESilk tayım.

LIFE IS A BREEZEve AQUIESTO en az onun kadar hazır gördüğüm taylar.

TOUGH COOKIE, NANİ NANİ, DIAMOND IN THE SKY ve ASEYLÜLzor yarışta sırasıyla şans verdiğim diğer taylar.

3.Ayak: 

Grubun uzun mesafe koşmuş tek ismi olan BELENGEZ'in o yarışını oldukça tatminkar bulmuştum.

Koruduğu formu ile bu kez rakiplerine üstünlük sağlamasını bekliyor, biraz risk alarak günün bankosu olarak öneriyorum.

4.Ayak: 

Tatminkar son yarışı sonrası formunu daha da geliştiren HAWK ATTACK ilk atım.

Tam olarak 20 ay aradan sonra koştuğu yarışla nefes ve kondisyon açığını kapatmaya çalışan BLANDOPHOBIC bu kez daha hazır durumda.

Formunu muhafaza eden AYDEMİRBEY ve CAZİP daha sonra yazılmalılar.

5.Ayak: 

Kendisinden beklenen performansın çok altında yarışlar koşan ADAM, bu kez uygun sıkleti ile kazanmasını beklediğim safkan olup favorimdir.

Rakip arayan yarışseverler önce ÖZTUNÇ, sonra IŞIKHAN'ı değerlendirebilirler.

6.Ayak: 

Bu koşu ile yarış hayatlarına başlayacak tayların bölünen bu ayağında sizlere 3 tay önereceğim. İdman pistinde oldukça dikkat çekici işler sergileyen MORE THAN A GAME öncelikle yazmanızı isteyeceğim tay.

Her geçen formunu geliştirdiğini gözlemlediğim BOLD BLACK en yakın rakibi olacaktır.

İdman pistindeki hazırlıklarını sahaya yansıtabilmesi halinde oldukça şanslı olacak PRIZE FOR daha sonra değerlendirilmeli.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk