Adana at yarışı tahminleri 8 şubat 2014


8 şubat 2014 tarihinde Adana Yeşiloba hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 17:00 de başlerken altılı ganyan 18:00 da start alacak.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın beşinci ayağında start alacak olan My Pegasus isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunda kötü bir performans gösterse de 200 ve üzerinde çok başarılı yarışları olan bu safkanın son koşusunu unutturup yarışı Ahmet Çelik ile kazanacağını düşünüyorum.

günün bombası olarak altılı ganyanın son ayağında yarış hayatının ikinci startını alacak olan 11 numaralı Yıldız Dede isimli safkanı öneriyorum.

Safkan idmanlarındaki performansını yarışa yansıtırsa artan yarış tecrübesi ile bombayı patlatabilir aman dikkat...

Günün Adana kuponu;

1.ayak; 6,7
2.ayak; 1,2,6,11
3.ayak; 1,8,9
4.ayak; 4,5,9
5.ayak; 3
6.ayak; 1,2,3,4,5,6,7,11

kupon bedeli ; 28,80 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk