İzmir at yarışı tahmini 7 şubat 2014


7 şubat 2014 tarihinde cuma günü İzmir Şirinyer hipodromunda koşulacak yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 17:30 da start alırken,altılı ganyan ise saat 18:00 da başlayacak.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında mücadele edecek olan 2 numaralı Coritiba isimli safkanı öneriyorum.

Urla koşusunda Halis Karataş ile yarışacak olan Coritiba bu koşuyu kazanarak birincilik hasretine ve ikincilik serisine son verecektir.

Günün İzmir kuponu;

1.ayak; 1,2
2.ayak; 1,3,5
3.ayak; 2
4.ayak; H
5.ayak; 1,2,3,4,5
6.ayak; 1,2,3,4,5,15

kupon bedeli ; 36 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk