Ana Sayfa » , » Cem Şen jokey oldu

Cem Şen jokey oldu

İlk kez 10 Ocak 2010 tarihinde binen ve bugüne değin 1003 kez start alan Apranti CEM ŞEN jokeyliğe terfi etti.

6 Şubat Perşembe günü İzmir’de bindiği YUSUFUNOĞLU isimli safkanla 100’üncü yarışını kazanarak jokey olan Cem Şen'i tebrik ediyorum.

İlk birinciliğini 24 Eylül 2011 tarihinde FIRATINKIZI ile ilk Kısa Vadeli yarışını ise 8 Haziran 2013 tarihinde MASAI MAKA ile kazanan genç jokeye, bundan sonraki Jokeylik kariyerinde de başarılar diliyoruz.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk