Ana Sayfa » , » Avrasya Ekonomi Zirveleri koşusu-RODOPLU

Avrasya Ekonomi Zirveleri koşusu-RODOPLU


5 şubat 2014 tarihinde İstanbul Veliefendi hipodromunda düzenlenen Avrasya Ekonomi Zirveleri koşusunu Rodoplu isimli safkan jokeyi Erhan Yavuz ile kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu beyaz bayrak ayna yaparak kazanan Rodoplu,Yaramaz Çocuk gibi kaliteli bir safkanı büyük bir mücadele sonucunda geride bıraktı.

Bu önemli koşuyu Yaramaz Çocuk isimli safkan ikinci,Cool Girl üçüncü,Virtues Champ isimli safkanda dördüncü olarak tamamladı.

videosu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk