İzmir at yarışı tahmini 6 şubat 2014


6 şubat 2014 tarihinde perşembe günü İzmir Şirinyer hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 17:30 da başlarken,altılı ganyan saat 18:00 da start alacak.

Birbirinden zevkli mücadelelerin yaşanacağı yarış programının bankoları ilk ayak ve dördüncü ayaklarda.

Altılı ganyanın başlayacağı ilk koşuda arka arkaya dört ikincilik elde eden Karabedir özlediği birinciliğe ulaşacaktır düşüncesindeyim riske girerek tek yazılabilir.

Altılı ganyanın dördüncü ayağında koşulacak Osman Kapanı koşusunda 3 numaralı Gökbakır isimli safkan usta jokeyi Halis Karataş ile arka arkaya üçüncü kez kazanmaya oldukça yakın.

Günün kuponu;

1.ayak; 1
2.ayak; H
3.ayak; H
4.ayak; 3
5.ayak; 1,3,4
6.ayak; H

kupon bedeli ; 60,75
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk