Ana Sayfa » , » 2014 HavuçErol Koşusu-BİLGEKURT

2014 HavuçErol Koşusu-BİLGEKURT


5 şubat 2014 tarihinde Veliefendi hipodromunda koşulan Havuçerol koşusunu 7 numaralı Bilgekurt isimli safkan jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başardı.

Son 200 metrede etkili sprinti ile rakiplerine üstünlük kuran safkan bu önemli koşuyu kazanarak birincilik hasretini sona erdirdi.

Bu önemli koşuyu Hasanşah isimli safkan ikinci bitirirken çok büyük bir bombayı da az kalsın patlatıyordu.

Bu safkanı ilerleyen koşularında kesinlikle değerlendirmek gerekiyor.

Yarışın üçüncüsü Yolbulan isimli safkan olurken,Bulut Reis isimli safkan da tabelayı tamamladı.

Yarışı kazanan Bilgekurt isimli safkanın bitiriş derecesi 2.33.98 olurken,ganyanı da 2.25 verdi.

yarışın videosu

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk