İzmir at yarışı tahminleri 2 şubat 2014

izmir at yarışı
izmir at yarışı
2 şubat 2014 günü İzmir Şirinyer hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 13:30 da start alırken altılı ganyan ise saat 14:30 da başlayacak.

Günün bankoları olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan GümbürGümbür ile beşinci ayağında start alacak olan Oğlum Melih isimli safkanları öneriyorum.

Son koşusunu jokeyi yüzünden kaybeden GümbürGümbür bu kez Kadir Tokaçoğlu ile start alacak ve dişine göre rakiplerini geride bırakacaktır.

İzmir pistinin başarılı safkanı Oğlum Melih ise son koşusunu kazandıktan sonra formunu korudu Sadettin Boyraz ile fotoloyacaktır.

Günün kuponu;

1.ayak; 1,2,3,7
2.ayak; 2,7,10,11,3
3.ayak; 2,3,9,8
4.ayak; 3
5.ayak; 8
6.ayak; H

kupon bedeli ; 44 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk