Ana Sayfa » , » Sorulmamış Sorular programı-Selim Kaya

Sorulmamış Sorular programı-Selim Kaya


Halis Karataş ile birlikte günümzde yarışseverlerin en beğendiği ve haliyle en çok eleştirdiği jokey olan Selim Kaya Tjk Tv ekranlarının yeni programının ilk bölümüne konuk oldu.

Barış Düzmez ile Sorulmamış Sorular adlı programa katılan Selim Kaya kendisine sorulan sorulara içtenlikle cevap veriyor.

Bir dönem yaptığı açıklamalar ve terör ilişkisi haberleri nedeniyle sansürlenen Selim Kaya ile Tjk arasındaki sorunlarında tamamen çözülmesi de bu programla tescillenmiş oldu diyebiliriz.

Program 2 şubat pazar günü saat 12:00 de tjk ve tay tv den takip edilebilecek.

fragman
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk