Ana Sayfa » , » Gökhan Göktaş jokeyliği bıraksın

Gökhan Göktaş jokeyliği bıraksın


1 şubat 2014 tarihinde kocaeli'de düzenlenen yarış programının dördüncü ayağında Morışık isimli safkana binen Gökhan Bektaş ekürilerin yarışı kazanması için yapması gerekeni yaptı.

Oldukça rahat bir tempoda yarışa devam eden Morışık isimli safkana uyarı kamçısı bile atmayan Gökhan Bektaş yarışseverlerin yatmasına sebep oldu.

Yarışın favorisine binen Gökhan Bektaş yarış içinde doğru düzgün çalışmadı buna rağmen  Morışık'ın yarışı boyun farkıyla kaybetti.

Morışık'ın ilgililerine çağrı yapıyorum bir daha bu jokeyi atlarınıza bindirmeyin.

Gökhan Bektaş'ın ilerleyen dönemlerde Remazan Kaya'nın atlarına binip binmeyeceğini çok merak ediyorum bekleyip göreceğiz.

İsyanım Yarışseverlerin paralarının gasp edilmesine

o koşu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk