Adana at yarışı tahminleri 2 şubat 2014

adana at yarışı
2 şubat 2014 tarihinde pazar günü Adana Yeşiloba hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

programdaki koşular saat 17:30 da start alırken altılı ganyan ise saat 18:00 da başlayacak.

Uzun süredir özlenen Selim Kaya ve Halis Karataş mücadelesine sahne olacak yarış programı çok zevkli geçmeye aday...

Günün bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında mücadele edecek olan Kırdemirkır isimli safkanı öneriyorum.

Çukurova Belediye Başkanlığı koşusunda Selim kaya ile start alacak olan Kırdemirkır'ın denk rakiplerini geçeceğini düşünüyorum.

Her ne kadar son koşusunda beklenen performansı gösteremese de bu koşuda eski gücünü göstereceğini düşündüğümde günün bankosu olarak öneriyorum.

günün kuponu;

1.ayak; 1,7
2.ayak; 3,6,8,9
3.ayak; 3,4,6
4.ayak; 5
5.ayak; 1,2,8,6
6.ayak; 6,7,10,1,5,8

kupon bedeli ; 28,80 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk