Ana Sayfa » , » Eşkbarağa isimli safkan rakiplerini ısırdı-VİDEO

Eşkbarağa isimli safkan rakiplerini ısırdı-VİDEO


1 şubat 2014 cumartesi günü Adana Yeşiloba hipodromunda düzenlenen 3.koşuda yani altılı ganyanın ilk ayağında eşine az rastlanır bir olay gerçekleşti.

11 numaralı Eşkbarağa isimli safkan son 200 metrede 1 numaralı Huysuz'u iki defa,7 numaralı Pastacı isimli safkanı da bir kez ısırdı.

Ben kendi adıma bir atın rakiplerini ısırdığını veya ısırmaya çalıştığını bu kadar net şekilde ilk kez görüyorum.

Isırdığı iki atın arkasında yarışı üçüncü bitiren Eşkbarağa eğer rakiplerini ısırmasaydı aksiyonu bozulmayacaktı ve muhtemelen yarışı kazanacaktır.

Bu nedenle de bu safkanı bir sonraki koşusunda değerlendirmek gerekiyor.

Bu yarışı izleyen yarışseverlerinde yüzlerinde gülümseme yarattığını düşünüyorum bu nedenle de yarışı videosunu ölümsüzleştirmek adına sizlerle paylaşıyorum.

işte o koşu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk