Ana Sayfa » , » Ayhan Kurşun'a asker ocağında sürpriz ziyaret

Ayhan Kurşun'a asker ocağında sürpriz ziyaret

14 Ocak Salı günü İzmir Foça’daki birliğine teslim olan jokey Ayhan Kurşun’un, 1 Şubat Cumartesi günü bir süredir ayrı kaldığı yarış pistlerinden misafirleri vardı.

İzmir’de at binen başarılı jokeyler Nurettin Şen ve Sinan Özen, henüz 2 haftalık asker olan meslektaşlarını ziyaret ettiler.

Ellerinde tatlılarıyla kendisini ziyarete gelen arkadaşlarını karşısında gören Kurşun’un, bu ziyaretten çok mutlu olduğu gözlerinden okunuyordu.

Ayhan Kurşun' hayırlı teskereler diliyoruz...
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk