Ana Sayfa » , » Haşmet yarıştan çıkabilir

Haşmet yarıştan çıkabilir


Bugün Kocaeli’de yapılacak olan 5.Koşuda 4 Numaralı ile kayıtlı olan ve otoriteler tarafından koşunun büyük favorisi olarak gösterilen HAŞMET yarıştan çıkabilir.

Safkan dün akşam gezintisi sırasında Ahırlar Bölgesinde kaçmasından dolayı tedbiren bugünkü yarıştan çıkartılması söz konusu..

Kuponlarınızı yatırmadan önce koşmayan atları kontrol etmeyi unutmayınız…
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk