Bursa at yarışı tahmini 31 ocak 2014 cuma


31 ocak 2014 tarihinde cuma günü Bursa Osmangazi hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 13:00 da start alırken,altılı ganyan ise saat 14:00 da başlayacak.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın ikinci ayağında start alacak olan Lady Miniko isimli safkanı öneriyorum.

Bu safkanın idmanlarında artan performansi ile artık gerçek gücünü yarışa yansıtacağını ve maiden dan çıkacağını düşünüyorum.

Günün dördüncü ayağında da 1 numaralı Grade Boy ve 2 numaralı Arbond arasındaki mücadele büyük ihtimal birinciyi belirleyecektir.

bursa at yarışı tahmini

1.ayak; 1,4,7
2.ayak; 4
3.ayak; H
4.ayak; 1,2
5.ayak; 1,3,4,8
6.ayak; 1,4,5,6,10

kupon bedeli ; 18 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk