Adana at yarışı tahminleri 1 şubat 2014


1 şubat 2014 tarihinde cumartesi günü Adana Yeşiloba hipodromunda düzenlenecek yarış programı 8 koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 17:00 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 18:00 da start alacak.

Yarış otoritelerinin de birçoğunun tamamının da söylediği gibi programın iki tane yıkılmaz safkanı bulunuyor.

Bunlar altılı ganyanın üçüncü ayağında Glendor ve dördüncü ayağında Gemici.

İki safkanda çok önemli koşuları birincilikle tamamlamayı başardılar ve çok üst düzey performanslar sergilediler.

1 şubat programının da en güvenilir isimleri olarak gözüküyorlar.Bu iki safkanda yıkılırsa altılıyı tutturmak oldukça zorlaşacaktır.

Bu nedenle de maliyeti düşük kuponlar bu iki safkanı tek atacaklardır.Benim düşüncemde bu iki safkanın geçilmeyeceği yönünde.

günün kuponu;

1.ayak; 3,4,6
2.ayak; 6,7,8,9
3.ayak; 3
4.ayak; 2
5.ayak; 1,3,4,5,6,7,9,13
6.ayak; H

kupon bedeli ; 62,40 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk