İzmit kocaeli at yarışı tahminleri 1 şubat 2014


1 şubat 2014 tarihinde cumartesi günü İzmit Kocaeli Kartepe hipodromunda koşulacak yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 13:30 da start alırken,altılı ganyan ise saat 14:00 da başlayacak.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında mücadele edecek olan 4 numaralı Mor Işık isimli safkanı öneriyorum.

Son dört koşusundan üç birincilik çıkaran ve bu gruptaki rakiplerinin birçoğuna üstünlük kuran Morışık'ın yine fotoyu önde geçeceğini düşünüyorum.

Tahmini zor yarış programında öne çıkan başka bir safkan gözükmediği için Morışık üzerine kupon kurmak mantıklı olacaktır.

İdmanların iyi işler yapan ve toparlandığını gösteren montana sky isimli safkan günün bombası olabilir ihmale etmeyin...

günün kuponu;

1.ayak; 1,2
2.ayak; 1,7,8,9,11
3.ayak; 1,3,7,2
4.ayak; 4
5.ayak; 1,2,4,5,7
6.ayak; 3,5,6,1,9

kupon bedeli ; 50 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk