Ana Sayfa » , » Yaramaz Çocuk rekora koşuyor

Yaramaz Çocuk rekora koşuyor

Yaramaz Çocuk Selim Kaya
Yaramaz Çocuk Selim Kaya
Birçok yarışsevere göre geçmiş dönemlerde yetişen ve çok başarılı olan safkanların yerleri doldurulamadı.

Şampiyon olarak bilinen safkanların günümüzde fazla olmaması özellikle Enternasyonel koşulardaki başarısızlıklar yetiştiricilik konusunda büyük yanlışlıklar yapıldığını net bir şekilde ortaya çıkarmaktadır.

Ancak geçmiş günlerdeki büyük başarıları egale etme başarısı gösteren Kuloğlu rekoru kıramasa da büyük bir iş başardı.

Bunun yanında bir sezon içerisinde 10 yarış kazanan Yaramaz Çocuk ta etkili performansı ile geçmişteki şampiyonların rekoruna ortak oldu.

Bu sezon içerisinde bir yarış daha kazanırsa İngiliz atları baz alındığında kırılması çok zor bir rekorun sahibi olacak.

Birçok yanlışın yapıldığı yarışçılığımızda yüzümüzü güldüren bazı gelişmelerde olmuyor değil.

10 koşu kazanan diğer safkanlarımızı da hatırlatmak gerekirse;
  • ASTRAKHAN
  • MİRAMİS
  • DİNYEPER
Bu sezon en çok birincilik elde eden safkanlar
  • TEMELHAN 7 birincilik
  • KULOĞLU 7 birincilik
  • MASSAI MAKA 7 birincilik
(bu değerlendirme ingiliz atlarına mahsustur ve 1990-2013 yılları arasındaki koşuları kapsamaktadır)
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk