Ana Sayfa » , » 2013 Haralar Koşusu-Başseklavi

2013 Haralar Koşusu-Başseklavi

2013 Haralar Koşusu
2013 Haralar Koşusu
2013 Haralar koşusunu Başseklavi isimli safkan jokeyi Özcan Yıldırım ile kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu Demirdöven ikinci,Derhadır üçüncü,Demir Reis isimli safkan ise dördüncü olarak bitirdiler.

1400 metre kum pistteki koşuyu kazanan Başseklavi isimli safkanın koşuyu bitiriş derecesi 1.34.99 olurkan ganyanı da 2.40 verdi.

Yarışı beş safkanın büyük mücadelesine sahne olurken son yılların en kaliteli yarışlarından biri olarak tarihteki yerini aldı.

2013 Haralar Koşusu-Başseklavi
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk